2017’nin En Sevilen Yatak Odası Modelleri

Dekorasyon Editör 287
sponsorlu reklam

2017 yılını geride bırakmaya sayılı günler kala, bu yıl hangi yatak odası modellerinin çok sattığına kısaca bir göz atmaya ne dersiniz? Yerli ve yabancı birçok dekorasyon firması, yıl içinde piyasaya sürdüğü yatak odası modelleriyle yine tüketicilerin göz zevkine hitap etmeyi başardı. Yıl genelinde en sevilen ve çok satan yatak odası modellerine baktığımızda ise karşımıza birçok farklı konsept çıkıyor.

En çok açık tonlar tercih edildi

2017’nin en sevilen yatak odası modellerinde çoğunlukla beyaz, krem ve bej gibi açık tonlar tercih edildi. Zaman zaman mavi veya mor gibi sıcak, canlı renklerin de müşterilerce tercih edildiğine şahit olduk. Masif ahşaptan imal edilen yatak odası mobilyaları ise yıl boyu alışveriş listelerinde yer aldı.

Nevresim takımlarında çiçekli desenler, gardıroplarda büyük ve uzun boy aynaları, geniş yatak odalarında ise berjer kullanıldı. Sizin için bir araya getirip derlediğimiz aşağıdaki görseller, yıl boyu insanların en sevdiği yatak odası modellerinden oluşuyor. Kim bilir, eğer siz de yatak odanızı yenilemek istiyorsanız bu tasarımlardan biri size ilham verebilir!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir