Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neslitar/evkaplama.com/wp-includes/script-loader.php on line 2678

2018’in trend banyo tasarımları

Dekorasyon Editör 329
sponsorlu reklam

Mutfakta hangi rengi veya mobilyayı beğeniyor olursanız olun, son tahlilde satın alma kararı vermeden önce 2018’de trend olacak banyo tasarımlarına şöyle bir göz atmanız tavsiye edilir. Hazırsanız siz de hemen aşağıdan 2018’in en ilginç, en ilham verici banyo trendleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Çivit mavisi rengi

Denizlerin hatırlatıcısı bu renk, kesinlikle mavinin en güzel tonlarından biri. Haliyle banyolar için de biçilmiş kaftan. Bu yüzden 2018’de çivit mavisi renkli banyo tasarımlarında büyük bir sıçrama yaşanacak gibi duruyor. Bazı tasarımcılarca “yeni siyah” olarak da nitelendirilen çivit mavisi, zengin turkuaz tonu ve dokusuyla banyonuza sofistike bir görünüm kazandırmaya aday.

Duvara monte mobilyalar

Banyonuza aydınlık ve ferahlık katmak için tercih edebileceğiniz duvara asılı mobilyalar, 2018’de de popülerliğini sürdürerek dar alanlarda zeminde genişçe yer kazanmanıza da yardımcı olacaktır. İsteyenler çamaşır makinesinin üstüne dolap asabilir, hatta klozeti de duvara monteli bir şekilde kullanabilir.

Öte yandan dikey yerine yatay eksende uzayan mobilyalar da 2018’de revaç bulacak. Daha şık ve hoş bir görünüme sahip olan bu mobilyaları hemen aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neslitar/evkaplama.com/wp-includes/script-loader.php on line 2678