2020 Oturma Odası En Trend Modelleri

Dekorasyon Editör 36
sponsorlu reklam

Hayattaki mutluluk alanımız ve tek sığınağımız olan evlerimiz bizler için önemlidir. Çocuklarımızın en çok zaman geçirdiği yer, bizlerin ise işlerimiz arta kalan tüm zamanlarda değindiğimiz ailemizle beraber yaşam sürdürdüğümüz mutlu yuvamız için deklarasyonda oldukça önemlidir. Temizlik gibi düzen gibi evlerimizde ki eşya seçimleri de evi ev yapan öğelerden bazıları ancak en çok etkileyenlerdir.

Ev içerisinde en çok zaman geçirdiğimiz, misafirlerimizi ağırladığımız en özel alan ise şüphesiz salonumuzdur. Salonlarda oturma gurupları salonların olmazsa olmaz eşyalarıdır. Evine özen gösterenler için sürekli  yenilenen modeller bulunmaktadır. Giderek popüler hale gelen yeni desen  ve canlı renkler 2020 yılına damga vuracak nitelikte.

Canlı Renkler

Bu yıl canlı renkler yine yerini koruyor. Sarı yeşil uyumu çokça tercih edilmekte. Tabi ki her dönem tahtını koruyan altın varak saray esintisi sunan avangart modeller de yine bu sene moda tercihleri arasında.  Genç   kişilere hitap eden sportif modeller ise geniş l koltuklar olarak durmaktadır. Aykırı renkleri ile geniş l koltuklar örgü desenleri ile oldukça ilgi çekmektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir