2020 Yatak Odası Modelleri

Dekorasyon Editör 27
sponsorlu reklam

Evininizin en özel bölümü yatak odasıdır. Birçok model ve renkte tasarlanan bu modeller herkes tarafından tercih edilmektedir. Özellikle küçük bir yatak odasına sahipseniz, geniş göstermek için fazla yer kaplamayan modelleri seçebilirsiniz. Son zamanlarda ahşap sevenlerin tercihi ceviz yatak odası mobilyaları da oldukça popüler. Sizlerde birbirinden güzel modelleri tercih edebilirsiniz. Yazımızın sonunda yeni modellere ait örneklerin olduğu galeri bulunmaktadır.

Genellikle beyaz yatak odası takımları yeni evlenenler için oldukça idealdir. Modern ve estetik görünümleri ile oldukça ilgi çekicidir. Sabahları uyandığınız yatağın her zaman rahat olmasını istersiniz. Rahat ve konforlu yatak ve mobilyalar ile yatak odanıza şık bir görünüm verebilirsiniz. Görenlerin ve sizlerin her zaman beğeneceği modelleri evinize uygulayabilirsiniz.

Led Tasarım Yatak Odası

Herkesin ilgisini çeken Led yatak odaları oldukça popülerdir. Özel ışıklı tasarımları ile mobilyalar üzerinde şık bir görünüm vermektedir. Aynalar üzerinde bulunan ledler, özel oyma ve motifler ile harika bir uyum sağlamaktadır. Tercihinize göre sürgülü ledli veya kapaklı ledli gardıroplar tercih edebilirsiniz. Yatak başlıkların da ve şifonyer üzerinde de tercih edebilirsiniz.

Görsel kaynakları womener.com, pinterest.com ve yabancı dekorasyon bloglarıdır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir