4 Maddede Ev Dekorasyonu İpuçları

Dekorasyon Usta 20
sponsorlu reklam

Ev dekorasyonunuzda birkaç ufak değişiklik yaparak yeni bir mimari hava yakalamak ve değişim yaşamak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Evinizde değişiklik yapmak ve ideal ev dekorasyonunu yapmak için büyük bütçeler ayırmak zorunda değilsiniz. Bu yazımızda da sizlere birkaç basit değişiklik ile büyük değişiklik yakalayabileceğiniz tüyolar paylaşacağız.

  1. Koltuklarınızın renkleri artık sizler için sıkıcı geliyorsa yapmanız gereken birkaç şey var. Koltuklarınızı değiştirebileceğiniz gibi bir döşemecide koltuklarınızın döşemesini değiştirebilirsiniz fakat bu iki yöntem de oldukça pahalı. Tüm bunlar yerine uygun fiyatlı koltuk kılıfı tercih edebilir ve koltuklarınızın renklerini, desenlerini değiştirebilirsiniz. Ayrıca koltuğunuzun ömrünü de uzatabilirsiniz ve temizliğini daha kolay yapabilirsiniz.
  2. Eşyalarınızı azaltarak odanızın ferahlığını arttırabilirsiniz. Bunu yaparken herhangi bir maliyetiniz olmayacağı gibi elinizde fazla bulunan eşyaları da satarak ek bütçe de yaratabilirsiniz. Eğer odanız çok küçükse fazla eşya odanızı daha da küçük gösterecektir. Bu nedenle odada işlevselliğe önem verebilirsiniz. Oluşacak fazla bütçe ile duvarları açık renk boyayabilir ve hatta karanlık duvarınıza güzel bir ayna yerleştirerek aydınlık bir görüntü elde edebilir, derinliği arttırabilirsiniz.
  3. Evinizde dekoratif ürün olarak doğadan parça tercih etmek ister misiniz? Doğanın eşsiz güzelliğini, genelde şehirde sıkışan evlerimize uygulamak zor gibi görünse de odaya ekleyeceğiniz rengarenk bitkiler ile huzurlu bir görüntü elde edebilirsiniz. Ayrıca güzel bir dekoratif görüntü de oluşturmak mümkündür.
  4. En çok zaman geçirdiğiniz alanların dışında da özel alanlar oluşturmak ister misiniz? Örneğin büyük bir salon veya mutfak varsa bir köşeye kendinize özel veya özel aktiviteler için bir alan yapabilirsiniz. Bir köşeye alabileceğiniz sallanan sandalye ile okuma alanı oluşturabileceğiniz gibi, bir köşeye yer minderi ile de meditasyon alanı oluşturmak mümkün.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir