Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neslitar/evkaplama.com/wp-includes/script-loader.php on line 2678

Bahçe Dekorasyon Örnekleri ve İpuçları

Fotoğraf - Görsel Usta 1.175

Bahçeler; ev, çalışma alanları gibi yerlerde farklı bir ortama girmemizi sağlayan ve huzur verici olarak betimlediğimiz yerlerdir. Bahçemizi kullanışlı ve ferah bir yer haline getirebilmek için bahçe dekorasyon örnekleri ve ipuçlarından fikir edinebilir; kullandığınız alanı daha yaşanabilir bir yer haline getirebilirsiniz.

Bahçede bulunan ve en çok kullanılan yerlerden biri de; oturma alanlarıdır. Oturma alanlarının dekorasyonu oldukça önemlidir. Standart koltuk şeklindeki oturma takımları tercih etmek yerine ahşap banklar veya çeşitli boyutlarda tabureler tercih ederek, farklılık yaratabilirsiniz. Bahçeniz için yapabileceğiniz en önemli dekorasyon ipuçlarından biri ise; yürüyüş ve oturma alanınızı farklı sert malzemeler kullanarak dekore edebilirsiniz.

Bahçe dekorasyonunda genel olarak dikkat çeken diğer bir örnek ise; mutlaka bahçenizde ateş yakabileceğiniz bir şöminenizin olmasıdır. Eğer şömine yapabilecek imkânınız bulunmuyorsa daha minimal tasarımları tercih edebilirsiniz. Böylelikle çevreniz için sıcak bir ortam oluşturmuş olursunuz. Şömine dışında mutlaka bahçenizde odak noktası belirleyerek, herkesi buluşturabileceğiniz bir ortam yaratın.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neslitar/evkaplama.com/wp-includes/script-loader.php on line 2678