Bebekler İçin Alınacak Önlemeler

Genel Editör 33
sponsorlu reklam

Bebekler hayatımızda yer alan en değerli varlıklardır. Özellikle anne ve babalar bebeklerin sağırlığı ve huzuru için elinden geleni yaparlar. Bebekler özellikle yürüme dönemlerinde ev içinde tehlikeli yerlere gidebilmektedir. Sürekli olarak merak içinde oldukları için elleme ve ağıza alma yetenekleri oldukça gelişmiştir. Bebekleriniz için bu süreci tehlikesiz olarak geçirmek sizin elinizde.

Evinizde bulunan prizler bebekler için oldukça risklidir. Buraya parmaklarını sokmamaları için priz koruyucu aparat alabilirsiniz. Eğer evininizde merdiven bulunuyorsa, merdiven başını ve korkuluklar ile kapatabilirsiniz. Dolaplar ve çekmeceler bebekler için oldukça cezbedicidir. Buralara bebek güvenlik kilitleri takabilirsiniz. Masa ve sehpa kenarlarına kafalarını vurmamaları için kauçuk yapışkanlar tercih edebilirsiniz.

Bebek Güvenlik Önlemleri Evinizin her köşesi bebekler için tehlike arz etmektedir. En baştan tehlikeleri yok ederek, bebeğinizle zarar vermesini önlemiş olabilirsiniz. Böylelikle bebeğiniz sağlıklı ve huzurlu olarak evde vakit geçirebilir. Ayrıca oyuncak seçiminde de tehlike içeren oyuncakları tercih etmemelisiniz. Güvenlik önemlerini aldığınızda sizlerde içiniz rahat olarak evinizde işlerinizi yapabileceksiniz

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir