Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neslitar/evkaplama.com/wp-includes/script-loader.php on line 2678

Bej renkli ev dekorasyonu örnekleri

Dekorasyon Editör 299
sponsorlu reklam

Gri ve beyazdan sonra ev dekorasyonunda en çok tercih edilen renk olarak da tanımlayabileceğimiz bej, sarının oldukça açık bir tonudur. Griye çalan bu renk günümüzde birçok evin gerek duvarında, gerekse mobilya ve halılarında karşımıza çıkabiliyor. Şayet siz de bej rengini kullanmak istiyor, ancak hala daha kesin kararınızı veremiyorsanız aşağıda listelenen ev dekorasyonu örneklerine bir göz atın.

Yalnızca güzel ve şık ev dekorasyonlarıyla özdeşleşmeyen bej, asaletin ve lüksün de rengi olarak biliniyor. Nötr bir renk olması sebebiyle evinizdeki diğer birçok renkle de uyum sağlayacak olan bu muhteşem tonu gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Bej hangi renklerle uyumludur?

Evinizin istisnasız her bir köşesinde, odasında kullanabileceğiniz bej rengi açık tonlu herhangi bir renkle uyum sağlayacaktır. Yavru ağzı, açık sarı, gri, kar beyazı ve açık yeşil başta olmak üzere birçok rengi bejle harmanlayabilmeniz mümkündür. Koltuk takımlarından tutun, yemek masası ve mutfak dolaplarına kadar birçok mobilyada da bej rengini kullanarak göze hoş gelen bir görünüm elde edebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neslitar/evkaplama.com/wp-includes/script-loader.php on line 2678