Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neslitar/evkaplama.com/wp-includes/script-loader.php on line 2678

Dış Cephe Aydınlatma ve Led Işıklar Kaplama

Dış Cephe Usta 916
sponsorlu reklam

LED aydınlatma, çok çeşitli dış mekân aydınlatma uygulamaları için en etkili ve pratik çözümlerden biridir. Çünkü ledler, piyasadaki en yüksek enerji tasarruflu ışıklardır ve en yakın rakip teknolojiye göre 2-10 kat daha uzun ömürlüdür. Çok yüksek kaliteli bir ışık üretirler. Geniş özelliklere sahip küçük ama kuvvetli ışıklardır. Belki de tek dezavantajı piyasadaki en ucuz ışık olmadıklarıdır. Fiyat açısından diğer rakiplerine göre pahalı olsa bile, sağladığı fayda ve verdiği etki bu dezavantajın görmezden gelinmesini sağlamaktadır.

Dış cephe aydınlatma LED ışıklar birçok nedenden ötürü dış mekân aydınlatması için en iyi seçimdir. Dış mekân LED aydınlatma avantajları şunlardır:

Daha parlak ışık: LED’ler geleneksel sokak lambalarından daha parlak ve beyazdır. Sokakları, kaldırımları ve park yerlerini daha iyi aydınlatır.

Daha uzun ömür: LED’ler kullanımlarına bağlı olarak 50.000 saate kadar dayanabilir. 25 yıl demektir! Bu, sokak lambalarının daha az yanması anlamına geliyor!

Enerji tasarrufu: LED’ler watt başına daha fazla lümen sunar, bu da hararetten veya akkor lambalardan daha parlak bir şekilde parladığından anlamlı derecede daha az enerji kullanır!

Hız:  Geleneksel aydınlatma ısınma süresi daha geçtir. Bu, soğuk, dış mekân aydınlatma ortamlarında kullanıldığında zor olabilir. LED lambaların çalışması için çok az ısıya ihtiyaç duydukları için, her zaman dondurucu hava koşullarında bile anında yanarlar!

Dayanıklılık: Diğer dış mekân aydınlatmalarından farklı olarak LED’ler cam değil, plastik gibi dayanıklı malzemelerle üretilir. Zorlu hava koşullarını geleneksel ampullerden çok daha iyi idare edebilirler.

Esneklik: Dış mekân LED aydınlatmasını çeşitli şekillerde bulabilirsiniz; sokak aydınlatması, duvara monte edilen armatürler, hareket sensörü güvenlik ışıkları ve çok daha fazlası!

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neslitar/evkaplama.com/wp-includes/script-loader.php on line 2678