Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neslitar/evkaplama.com/wp-includes/script-loader.php on line 2781

Doğru Mutfak Dolabını Seçme

Dekorasyon Usta 87
sponsorlu reklam

Mutfak dolapları, mutfakların kurtarıcı alanları olduğu gibi dekorasyonunu da belirleyen en önemli parçadır. Bu nedenle sıkça vakit geçirdiğiniz mutfak alanınıza yeni bir dolap gerekiyorsa, yeni dolabınızın işlevsel olduğu kadar dekoratif olmasına da özen göstermelisiniz.

Bu konuda dikkat etmeniz gereken ilk detay, mutfak dolabının hazır tasarlanmış bir mutfak dolabının mı yoksa özel tasarım bir mutfak dolabının mı tercih edileceğidir. Hazır tasarlanmış bir dolap daha az maliyetli ve daha hızlı ve pratik bir kuruluma sahipken, sizin tasarım anlayışınızı da kısıtlayan bir etmendir. Özel tasarım mutfak dolaplarında ise tercih etmek istediğiniz her şey size bırakılmıştır. Bu süreç daha maliyetli olduğu gibi daha uzun bir zamana da ihtiyaç duyabilir.

Sıradaki önemli detay ise renk konusunda olacaktır. Ferah, aydınlık bir mutfak istiyorsanız, tercih etmeniz gereken renk tonları kesinlikle açık renkli olmalıdır. Tercih edilen açık renk tonları aynı zamanda mutfağınızı daha derli toplu gösterecektir. Eğer mutfağınız alan olarak hali hazırda çok genişse, daha toplu bir görüntü yaratmak için koyu renkleri tercih edebilirsiniz.

Dekoratif detayları tamamlandıktan sonra, mutfak dolabının işlevselliği de çok önemlidir. Eğer yüksek bir alanınız varsa, dolapları fazla yükseğe koymak en üst raflara erişimi kısıtlayacaktır. Bu nedenle iyi bir yükseklik belirlemek için standart ölçüleri tercih etmelisiniz. Ayrıca dolabınız için bölge çekmece ve göz koymak ve bunları da kapakla gizlemek sizin için daha çok alan yaratacaktır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neslitar/evkaplama.com/wp-includes/script-loader.php on line 2781