Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neslitar/evkaplama.com/wp-includes/script-loader.php on line 2781

Duvar Panelleri Örnekleri, Modelleri

Dış Cephe Usta 936

Duvar panelleri; ev, iş yeri, alışveriş mağazaları ve daha birçok alanın dekoruna farklı bir hava katmak için kullanılan parçalardır. Duvar panellerinin en iyi özelliği çeşitlerine göre kişinin kendisinin uygulayabilmesine olanak vermesidir. Duvar panelleri boyalı, boyasız, nemli veya rutubetli tüm duvarlara uygulanabilmektedir. Nemden, sudan ve rutubetten kesinlikle etkilenmeyen yapıları sayesinde duvarınızda bulunan kötü görüntüyü de kapatır.

Duvar panellerinin kullanımının artmasıyla günümüzde çeşitliliği de artmıştır. Duvar panelleri örneklerinde; tuğla, beton, taş, yenilikçi tasarımlar, karo tasarımlar, kabartma ve daha birçok renk, model bulunmaktadır. Dekor olarak uygulamak istediğiniz de hem renk hem de model bakımından oldukça fazla seçeneğiniz olacaktır.

Duvar panelleri örnekleri; dekor amaçlı iç cephede kullanılırken, aynı zamanda yalıtım özelliğinden dolayı büyük alanlarda dış cephe kaplamalarında da tercih edilen özellikleri içerir. Duvar panellerinin yapımında kullanılan UV boya çeşitleri sağlığa zararlı değildir ve zehirli gaz kesinlikle içermez. Bu nedenle de olası bir yangın anında alevlerin sıçramasını önler ve emniyetli kullanım sağlar. Hem iç cephe hem de dış cephede kullanılan bu sistemler ile ilgili örnek görseller:

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neslitar/evkaplama.com/wp-includes/script-loader.php on line 2781