Duvarda Kitaplık Modelleri

Fotoğraf - Görsel Editör 27
sponsorlu reklam

Evinize renk katacak kitaplıklar ile modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Okumayı sevenlerin tutkusu kitaplıklar oldukça popülerdir. Son zamanlarda ahşap raf şeklinde olan modeller oldukça ilgi çekici. Evinize otantik bir hava katarken, size de okumayı sevdiriyor. Farklı renk ve motiflerde birçok kitaplık modelleri tercih edebilirsiniz. Sizlerde duvarlarınızda istediğiniz raflar ile kitaplık yapabilirsiniz.

Yazı sonunda örnek modeller galerisi bulunmaktadır.

Ahşap ve metal birçok kitaplık modeli bulmakta, kendiniz tasarlayıp yapmak mümkündür. Kütüphanelerde gördüğümüz sade kitaplıklardan evlerimizin duvarlarına yapabileceğimiz dekoratif bir çok çeşit vardır. Şimdilerde moda ahşap ve birbirinden bağımsız duvara monte edilmiş kitaplık raflarıdır. Sizlerde çalışma odalarınıza veya istediğiniz odaya bu rafları uygulayabilirsiniz.

Kitaplık Modelleri

Sunta, sunta lam, ceviz ağacı, lake ile kitaplık yapmanız, yahut yaptırmanız mümkündür. Bunların yani sıra atıl durumda olan palet , ahşap kasa ile dekoratif, göz alıcı kitaplıklar da yapabilirsiniz. Yeni trendler artık led lambalar ile ışıl ışıl kitaplıklar. Hangi türde yaparsanız yapın süsleme her zaman için önemlidir. Biraz teferruatlı olsa da isterseniz cam kapaklar ile kitaplıklarınız tozlara korunumlu da olabilir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir