Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neslitar/evkaplama.com/wp-includes/script-loader.php on line 2781

Ev Dekorasyonu Yapmak için Ücretsiz Uygulamalar

Dekorasyon Usta 57
sponsorlu reklam

Gelişen yazılım teknolojileri sayesinde ev dekorasyonu yapmak veya bu alanda dışarıdan yardım almak isteyenler için mobil uygulamalar bulunmaktadır. Evinizin, ofisinizin veya mağazanızın mobilya seçimleri, tasarımsal yapısı ve renk uyumları ile ilgili online yardımları bu uygulamalar sayesinde alabilirsiniz.

Hutch

Melek yatırımcılardan yazılımsal geliştirmeler için oldukça iyi destek aldığı iddia edilen Hutch uygulaması kendi yaşam alanınızı kendinizin tasarlamasına olanak sağlamaktadır. 3 boyutlu destekleri ile iç mimari hizmetinizi kendiniz sağlayabiliyorsunuz.

İndirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hutch.hutchapp&hl=tr


Room Planner

Tasarlayacağınız alanların ölçümlerini belirleyebildiğiniz bu uygulamada yaptığınızı dekoratif çıktının fotoğrafını da çekebiliyorsunuz. Sıfırdan tasarım oluşturmak yerine uygulamada bulunan binlerce proje arasından da en hoşunuza gideni seçebilir ve kendi yaşam alanınıza entegre edebilirsiniz. Uygulama tasarımın gerçeğe dönüştürebilmesi adına ortalama bir maliyet de sunmaktadır.

İndirme linki (web-sitesi): https://www.roomplannerapp.com/


Color911

Renk seçimleriniz ve dekoratif açıdan en iyi renk kombinasyonlarını bulmak için ideal uygulamalardan biridir. Eşyanızı veya dekorasyonu yapılacak alanın fotoğrafını uygulamaya yükleyebiliyorsunuz ve uygulama sizler için seçenekler sunuyor.

İndirme linki (web-sitesi): https://color911.com/


Havenly

Uygulamaya üye olan iç mimarlar ve firmalarla da görüş alışverişi imkanı sağlayan bu uygulama dekorasyon yaptırmak istediğiniz alanların fotoğraflarını yükleyip ücretli veya ücretsiz destek alma talebi de iletmenize imkan sağlamaktadır. Ayrıca uygulama içerisinde yer alan yüzlerce projeye de göz atabilir ve farklı dekorasyonlara ait fikirler edinebilirsiniz.

İndirme linki (web-sitesi): https://havenly.com/

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neslitar/evkaplama.com/wp-includes/script-loader.php on line 2781