Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neslitar/evkaplama.com/wp-includes/script-loader.php on line 2678

Evde Köpek Bakmayı Kolaylaştıracak Tasarımlar

Dekorasyon Editör 69
sponsorlu reklam

İnsanlar doğadan dostlar ister yanında. Bazıları kuş, bazıları balık besler o yüzden. Ama kedi ve köpek ise en çok tercih edilen dostlardır hayatımızda. Çünkü kedi ve köpek davranışlarınıza tepki vermekte varlığı ile yalnız kalmanıza, yalnızlık hissetmenize engel olmaktadır. 

Kırsal kesimlerde, Köylerde veya müstakil yaşayan insanlar için köpek beslemek çok kolaydır. Yer sorunu havalandırma ve gezdirme sorunu çok fazla sorun olmamaktadır.   Ancak şehirlerde çok katlı binalarda yaşayanlar için böyle bir tercih beraberinde bazı zorlukları getirmektedir.  Komşuların rahatsız olmaması ev içinde bakım ve köpeğin hayatının kolaylaşması için yardımcı bazı malzemeler ihtiyaç vardır.  Bunlara birkaç örnek vermekte fayda var.

Kafes:  ev içerisinde köpeğinizin tuvalet eğitimine yardımcı olması ve ayrıca yanında olmadığınız anlarda güvende kalması için kafes önemlidir.

Yatak:  köpekler kendilerine ait özel alanlarını olmasını isterler.  Evin dekoru ile uyumlu uygun bir yatak köpeğin hem uyku ihtiyacını karşılayacak hem de özel bir alan oluşturacaktır.

Mama kabı:  köpeğin mamasını yiyerek  suyunu içeceği estetik bir mama kabı önemli olan diğer bir tasarımdır. 

Köpek kulübeleri yazımızı da incelemek için tıklayınız.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neslitar/evkaplama.com/wp-includes/script-loader.php on line 2678