Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neslitar/evkaplama.com/wp-includes/script-loader.php on line 2781

Evlere Uygun Salıncak Modelleri – Tavan Salıncakları

Dekorasyon Usta 94

Bütün iş hayatının yorgunluğunu attığımız ve zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz evlerimizde stres atmak için uygulanan dekoratif ürünlerden en etkilisi sanırım evlere uygun salıncak modelleri bir diğer deyim ile tavan salıncaklarıdır. Bu ürünler hem bahçeli müstakil tip evler için hem de apartman daireleri benzeri tipteki evler için gayet uygun ve kullanışlıdır. Tavana asılan salıncaklar kurulum yapıldığında zeminden çok yukarıda bitirmemek güvenlik açısından önemlidir. Ürünü aldığınız yere ve kurulum konusunda uzman birine de ağırlık taşıma kapasitesi konusunda da danışmanızda fayda vardır. Ortalama ürün taşıma kapasitesi 100 kg olarak varsayılmaktadır.

Tavan Salıncakları Fiyatları

Ürün fiyatları büyük bir skala arasında gidip gelmektedir. Tek kişilik ve sadece çocuklar için olan tavana asılan salıncaklar daha uygun fiyatlarda satılmakta iken 2 veya 3 kişiye kadar çıkabilen geniş boy ve üstün taşıma kapasitesine sahip olanlar ise biraz daha yukarı maliyetlerdedir.

Tavan Salıncakları Modelleri ve Görselleri

Farklı üreticiler ve kaynaklardan derlediğimiz birbirinden güzel tavan salıncakları görsellerini aşağıda bulunan galeriden inceleyebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neslitar/evkaplama.com/wp-includes/script-loader.php on line 2781