Görünce bayılacağınız yatak odası modelleri

Dekorasyon Editör 474
sponsorlu reklam

Çoğu iç mimar tarafından “evin merkezi” olarak nitelendirilen yatak odaları, günümüzde birçok farklı mobilya üreticisinin en çok model satmayı başardığı alanları teşkil ediyor. Yüzlerce farklı yatak odası modeli özellikle yeni evli çiftlerin ilgi odağı haline gelirken, halihazırda kullandığı yatak odasını yenilemek isteyenler de çareyi üreticilerin kataloglarına göz gezdirmekte buluyor.

Tasarım için ihtiyaç duyduğunuz şey burada!

Şayet sizler de yatak odanızı yeni baştan tasarlamak için bir ilham kaynağına ihtiyaç duyuyorsanız, tam adresine geldiniz. Dünyanın dört bir yanındaki iç mimarların ve tasarımcıların elinden çıkan birbirinden güzel yatak odası modellerini bu yazıda bir araya getirdik. Klasik, eklektik, minimalist ve modern başta olmak üzere farklı tasarım akımları doğrultusunda ortaya çıkarılan göz alıcı güzellikteki yatak odası modellerine hemen aşağıdan ulaşabilmeniz mümkündür.

Herkese ilham verebilecek bu modellerin en büyük ortak noktası, kullanılan mobilyalarla halı ve duvarların renklerinin birebir uyum sağlıyor oluşudur. Bu sayede siz de yatak odasının duvarına hangi duvar kağıdını uygulayacağınıza karar verirken veya tercih edeceğiniz halı modelini belirlerken aşağıdaki örneklerden esinlenebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir