Kahve Köşesi

Dekorasyon Editör 42
sponsorlu reklam

Herkes evinde özel bir alanda keyifli sohbetler etmek ve misafirleri ile vakit geçirmek ister. Bunun için evin ayrı bulunan köşeleri tercih edilebilir. Eğer evinizde rahat olarak oturup dinleneceğiniz bir kahve köşesi bulunmuyorsa bu köşeyi rahatlıkla yapabilirsiniz. İlk yapmanız gereken en müsait köşeyi tercih etmek olacaktır. Bu köşe size özel olmalı ve güzel tasarımlardan oluşmalıdır.

Salonlarımız veya oturma alanlarınızın tam köşesine özel bir köşe yapabilirisiniz. Bu köşelere ister çiçek koyun isterseniz raf yapın. Hatta özel dekoratif aynalar ile alanlarınızı özelleştirebilirsiniz. Bu alanlar her zaman rahat olarak keyif yapacağınız özel alanlar olacaktır. Bu nedenle en rahat koltukları burada tercih edebilirsiniz.

En Eski Kahve Köşesi

Ahşap mobilyalar tercih ederek kendinize en özel oturma alanları yapabilirsiniz. Kahve köşenizi isterseniz özel bir cam balkon ile tamamlayabilirsiniz. Açık hava ve manzara ile komşularınızla en özel zamanlarınızı geçirebileceksiniz. Sedir mobilyalar ve ahşap tasarım sehpalar ile güzel bir kombin oluşturabilirsiniz. Antika görünüm ile eski ve tarz sahibi bir köşe yapmanız da mümkün olacaktır.

İsterseniz duvarlara raflar ekleyerek buraya kahve fincanlarınızı ve  bakır cezvelerinizi koyabilirsiniz. Adı üzerinde kahve köşesini en güzel yansıtacak tasarımları kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu özel alanlarınız hem odalara renk katacak aynı zaman da sizlere kullanışlı farklı bir alan sağlayacaklardır. Kendi tarzınızı yansıtacak köşeleri tercih edebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir