Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neslitar/evkaplama.com/wp-includes/script-loader.php on line 2781

Kiralık Daire İlanı Nasıl Oluşturulmalıdır Rehberi

Genel Usta 82
sponsorlu reklam

            Eğer kiraya vermeye hazırlandığınız bir daireniz varsa ve bunu çevrimiçi ilan siteleri aracılığıyla herhangi bir aracı olmadan yapmak istiyorsanız fakat bunu en doğru şekilde nasıl yapabileceğinizi bilmiyorsanız, sizler için birkaç öneri hazırladık.

            Kiralık daire ilanı oluştururken öncelikle her zaman bir alıcı olarak düşünün. Bir ilanı incelerken, siz olsanız ne görmek isterdiniz diye düşünün. Bunun için ilk yapmanız gereken şey ilanlarınıza gereksiz bilgiler eklememek ve bu bilgilerin de yanlış olmamasını sağlamaktır. Örneğin dairenizin öne çıkan özelliklerini abartılı olmadan yazarsanız ve bunun yanına olumsuz özelliklerini de açık bir şekilde ifade ederseniz, uzun vadede daha doğru bir sonuç doğuracaktır.

            Gelelim fotoğraf konusuna. Günümüzde akıllı telefonlar ile çekeceğiniz fotoğraflar, bir ilan için oldukça yeterli fotoğraflardır. Fotoğrafları çekerken ışık oldukça önemli bir konudur. Bunun için kesinlikle doğal ışığı tercih etmelisiniz. Bu nedenle akşamları veya kapalı havalarda fotoğraf çekmemelisiniz. Böylece odanın gerçek ışığını yansıtabilir ve doğal bir fotoğraf çekebilirsiniz. Ayrıca fotoğraflarınızı çekerken köşeleri tercih ederseniz, odanın büyüklüğünü daha net yansıtabilirsiniz. Odaların tamamının, ilanda yer alması çok önemlidir. Ayrıca bir odanın fotoğrafını yalnızca bir kere paylaşmalı veya fotoğrafa ek açıklama olarak birinci veya ikinci fotoğraf olarak başlık atmalısınız. Oda fotoğraflarına ek olarak dairenin pençelerinden bir manzara fotoğrafı da paylaşmak, potansiyel alıcıları arttıracaktır.

            Bu türden teknik detaylara ek olarak, bölgede yer alan diğer kiralık daireleri de araştırarak ortalama bir fiyat belirlemeniz, daha çok alıcıya ulaşmanızı sağlayacaktır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neslitar/evkaplama.com/wp-includes/script-loader.php on line 2781