Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neslitar/evkaplama.com/wp-includes/script-loader.php on line 2678

Lüks ve Zengin Gösteren Boya Renkleri

Dekorasyon Usta 61
sponsorlu reklam

Seçtiğiniz mobilyalar, ışıklandırmalar ve süs eşyaları kadar duvar boya renkleri de ev dekoru açısından kritik öneme sahiptir. Seçeceğiniz doğru boya renkleri ile evinizi veya ofisinizi lüks ve zengin gösterebilirsiniz. İşte o boya renkleri şöyledir:

Buz Beyazı:

Klasik beyaz renge göre daha dinlendirici, yumuşak ve ferah bir hava katan buz beyazı doğru yönlerde kullanıldığında oda boyutunun da daha geniş hissedilmesini sağlamaktadır.


Tütün Rengi:

Makam odaları ve çalışma odalarında oldukça şık ve kaliteli bir görünüm sağlayan tutun rengi lüks gösteren ofis boya renkleri arasında kesinlikle yerini alabilir.


Gümüş Gri

Klasik renkler dışında tercih arayanlar için ferahlık ve zenginlik katan çok uyumlu renklerden biridir.


Bordo

Modern ve yenilikçi tasarımlara sahip yaşam alanlarında oldukça lüks görünüm sağlayan etkili bir renktir.


Antrasit

Ev ve ofislerinizde bütün odalarda rahatlıkla kullanabileceğiniz yenilikçi ve zengin bir renktir. Yatak odaları, salon, mutfak, çalışma odası, oyun odası ve makam odalarında çoğu mobilya seçenekleri ile uyum sağlayabilen etkili bir doğası vardır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neslitar/evkaplama.com/wp-includes/script-loader.php on line 2678