Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neslitar/evkaplama.com/wp-includes/script-loader.php on line 2781

Retro Ofis Tasarım Örnekleri

Dekorasyon Usta 86

Son dönemde ev tipi Retro tasarımların yaygınlaşması ile 21. Yüzyılda yeniden bir “Retro” havası esmeye başladı diyebiliriz. Eğer sizler de Retro dokunuşları seviyorsanız ve bu dokunuşları ofisinize yansıtmak istiyorsanız, sizler için birkaç ipucu hazırladık.

Yazı sonunda örnek görsellerden oluşan galeri bulunmamaktadır.

İşe nereden başlamak gerektiğinizi bilmiyorsanız, size önerimiz değişimi “masa” ile yapmaya başlamanızdır. Ofis denildiğinde herkesin aklına gelen ilk şeylerden birisi elbette masadır. Retro tasarıma sahip bir masa bulmak aslında biraz zor ve masraflı bir süreç olacaktır. Eğer gerçekten bir Retro masa istiyorsanız antika dükkanlarını ve antika mobilya satan yerleri sık sık ziyaret etmeniz gerekebilir. Eskilerin kullandığı malzeme yapısının pahalı olması ve aynı zamanda bu yapıyı korumanın zor ve masraflı olması, ürünün maliyetini arttıran bir durumdur. Güzel bir meşe odunundan yapılmış, doğal renklerini koruyan, cilalı bir masayı bulmak büyük bir emek isteyecektir.

Masayı bulduk, sıra geldi dekoratif aksesuarlara. Burada tercih size kalmış olsa da öneri olarak geleneksel çizgilere sahip bir dünya küresi, güzel bir büyüteç, geometrik hatlara sahip aletler temin edebilirsiniz. Ayrıca Retro tasarımınızı, doğal güzellikler ile birleştirmeniz de mümkün. Ofisinize yeşil ve geniş yapraklı bitkileri de ekleyerek, güzel ve bohem bir hava oluşturabilirsiniz. Son olarak aydınlatma kısmında ise renkleri değiştirilebilir bir lamba tercih etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Mekanik aksamları öne çıkan aydınlatma ürünlerini, çalışmanızın yoğun olmadığı zamanlarda sarı tonlarında çalıştırabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neslitar/evkaplama.com/wp-includes/script-loader.php on line 2781