Salonlar için muhteşem duvar kaplama modelleri

Dekorasyon Editör 546
sponsorlu reklam

Oturma odası veya salonlarınızda kullanabileceğiniz muhteşem güzellikteki duvar kaplama modelleriyle tanışmaya hazır mısınız? Cevabınız evetse, sizin için derlediğimiz, dünyanın dört bir yanındaki tasarımcıların elinden çıkan harika kaplama modellerine bir göz atın.

3 boyutlu tasarımlar da mevcut

Sıradan duvar kağıdı modellerinin aksine 3 boyutlu olarak geliştirilen bu duvar kaplama modelleri, çeşitli renk ve desen seçeneklerine sahip. İsterseniz modern, isterseniz klasik tasarım çizgisine sahip onlarca modelden birini oturma odanıza uygulayabilirsiniz. Bu modeller oturma odanıza şık bir görünüm kazandıracaktır. Üstelik isterseniz salonun tamamını, isterseniz yalnızca bir köşesini kaplayabilmek de yine sizin elinizde.

Birden çok avantajı var

Sunulan geniş renk ve desen seçenekleri, uygun fiyatı, kolayca uygulanabilir olması gibi avantajları yüzünden son dönemde ev sahipleri duvar kaplama modellerine eskisinden daha fazla ilgi gösteriyor. Aşağıdaki görsellere bakınca siz de bu ilginin gereksiz yere olmadığını anlayacaksınız. Tuğla rengi, masif ahşap rengi, beyaz, krem ve kahverengi gibi farklı farklı renklerden onlarca duvar kaplama modeli halihazırda kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumdadır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir