Shabby Chic

Dekorasyon Editör 27
sponsorlu reklam

Dağınık ve farklı bir şıklık arayanlar için oldukça popüler bir akım. Dağınık sevenler evlerinde bu detayları uygulayabilir. Eskitilmiş, motifli mobilyalar ile Shabby şıklığı yaratabilirsiniz. Pastel ve beyaz tonlar ile görsel bir şıklık yaratabilirsiniz. Oldukça geniş bir skalaya sahip olan bu tarz şıklığı ve dağınıklığı aynı anda yansıtıyor. Ahşap ve oymalı mobilyalar ilk sırada yer alıyor. Yazımızın sonunda Shabby Chic tarzı mobilya ve dekorasyon örnekleri yer almaktadır.

Kahverengi ve pastel ağırlıklı bu tonlar evlerinizde şahane renk uyumu sağlıyor. Basma desenli, özel keten kumaş perdeler de bu tarzın vazgeçilmezi oluyor. Yoğun olarak bu tarzda Fransız kumaşları ve dantelleri tercih edilmektedir. Özellikle tamamlayıcı aksesuarlar arasında yapay veya gerçek gösterişli güller tercih edebilirsiniz.

Dağınık Şıklık

Evinizde en özel dağınık şıklık için rafları tercih edebilirsiniz. Pastel tonları ile duvarlarınızı canlandırarak akıma ayak uydurabilirsiniz. Motifli yastıklar, keten ve eskimiş görünümlü kumaşlar ile evinizi farklı bir modernliğe dâhil edebilirsiniz. Sıcacık yuvalarınız daha feminen ve şık görünecek. Dağınık bir görünüm için sizlerde Shabby Chic tarzını uygulayarak muhteşem odalara sahip olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir