Silikonlu Dış Cephe Boyası Kullanım Alanları, Astarlama ve Uygulama

Dış Cephe Usta 86
sponsorlu reklam

Silikonlu Dış Cephe Boyası Nedir?

Mükemmel su buharı geçirgenliğine sahip, kendi kendini temizleyen dış cephe boyasıdır. Yüksek kaliteli dış mekân ve iç mekân duvarları için silika esaslı, suyla seyreltilmiş, çevre dostu bir duvar boyasıdır. Mükemmel örtme kapasitesine sahiptir ve aynı zamanda yıkanabilir, birçok renk seçeneğine sahip ve dayanıklıdır.

Silikonlu Dış Cephe Uygulama Örneği

KULLANIM ALANLARI:

Alt tabaka tamamen sağlam, toz ve kirden arındırılmış olmalı, ayrıca tüm tabaka kuru olmalıdır. Aynı zamanda sıva uygulanmış olmalıdır. Farklı yapı veya absorpsiyon kapasitesi olan yüzeyler için, tüm yüzeyi bitirme harcı, yapıştırıcı macun veya alçı ile yeniden kaplamanızı öneririz. Yapı kalıcı nem yüküne maruz kalıyorsa, boya uygulanmamalıdır.

ASTARLAMA ( MACUNLAMA )

% 30 su ekleyerek silikon boyayı seyreltin, daha sonra astarlama için kullanın. Astarı eşit olarak uyguladığınıza dikkat edin. Ürünü nemli, sisli, yağmurlu havalarda veya yoğun güneş ışığında uygulamayın. Uygulama ve ayarlama sırasında yüzey ve ortam sıcaklığı + 5 ° C’nin altına düşmemelidir ve yağmurlara maruz bırakılmamalıdır. Uygulama ve ayar sırasında yüzey ve ortam sıcaklığı + 5 ° C arasında olmalıdır. C ve +25 ° C. Astar tamamen kuruyana kadar yağmura maruz bırakılmamalıdır!

UYGULAMA PROSEDÜRÜ:

Öngörülen miktarda sudan daha fazla renklendirici veya başka özel malzemeler eklemeyin. Uygulama fırça, boya silindiri veya püskürtme tabancası kullanılarak gerçekleştirilebilir. Daima alt tabaka yapısına uygun aleti kullanın. Renk sınırlarındaki eklemler şeritler kullanılarak veya kenarlar boyunca uygulanmalıdır. Verilen bir duvar yüzeyi tek bir oturumda bitmelidir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir