Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neslitar/evkaplama.com/wp-includes/script-loader.php on line 2678

Strafor Taş Duvar Paneli

Duvar Kağıdı Usta 1.610

Strafor taş duvar panelleri ev, ofis ve birçok yaşam alanının en gözde dekorasyon tercihi haline gelmiştir. Günümüzde dekorasyonun en gözde tamamlayıcıları haline gelen strafor paneller birçok çeşidi bulunmaktadır. Özellikle taş görünümlü desenleri ile ön plana çıkmaktadır.

Strafor taş duvar panellerinin sağlam yapıda olmaları nedeniyle hem dış cephe de kullanılırken, hem de iç cephelerin belirli bölümlerinde eve farklı bir hava katmak ve huzur verici bir ortam yaratmak amacıyla tercih edilmektedir.

Dekoratif yönü dışında ayrıca tercih edilmesinde birçok seçenek bulunmaktadır. Boyasız veya doğrudan boyalı yüzeylere uygulanabilmektedir. Ayrıca uygulandığı alanlarda yalıtım malzemesi olarak etkili olmaktadır.

Strafor taş duvar paneli sudan ve nemden etkilenmeyen yapıda dekoratif ürünler olduğundan dolayı evinizde rutubeti örtmede de kullanılabilecek en iyi malzemelerdendir. Ustaya ihtiyaç duymadan rahatlıkla yapıştırıcı ile evinizin dilediğiniz bölgesine uygulayabilirsiniz. Dekoratif ve kolay uygulanabilir özelliklerinin yanı sıra kesinlikle zehirli gazları bünyesinde barındırmadığından olası bir yangın durumunda alevlerin sıçramasına da engel olmaktadır.

Duvar panelleri örnekleri ve bir çok modelleri görmek için tıklayınız.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/neslitar/evkaplama.com/wp-includes/script-loader.php on line 2678