Strotex Nedir? Kullanım Alanları Nelerdir?

İç Cephe Usta 491
sponsorlu reklam

Strotex; esnek, dayanıklı ve kaliteli olarak üretilen duvar panellerindendir. Strotex; sert, yüksek kalite strafordan üretilmektedir. Strafor üzerine mevsim koşulları uyması açısından akrilik atılmakta ve sonrasında doğal taş veya tuğla görünümü alması için UV boyalar ile boyanmaktadır.  Strotex duvar panelleri; kullanacak kişilerin kendisinin uygulayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle dilediğiniz alanda boyalı veya boyasız yüzeye uygulayabilirsiniz.

Strotex’lar; B1 sınıfındaki strafordan üretildiği için yangın anında erime yapabilmekte ancak alevlerin yayılmasını engellemektedir. Üretim aşamasında kullanılan boyalar hiçbir şekilde renginde solma yapmaz, nemden ve sudan etkilenmez. Strotex; buhar ile şişirilerek yapıldığından dolayı sağlığı kötü yönden etkileyen hiçbir zararlı madde içermemektedir.

Strotex duvar panelleri kullanım açısından elverişli olduğu için aklınıza gelebilecek birçok yerde kullanılabilmektedir. Dış cephe, ev, ofis, otel, villa ve benzeri yerlerin iç cephelerinde, bahçe duvarlarında, alışveriş merkezlerinin dekorlarında rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Kullanım alanınızda farklı bir dekor, görünüş elde etmek istediğiniz takdirde birebir istediğiniz yere kendiniz uygulayabilir; ortamınıza farklı bir hava katabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir